Kredyty hipoteczne

Coraz więcej ludzi decyduje się na długoterminowa inwestycje w nieruchomość, aby np. zapewnić sobie dochody po przejściu na emeryturę. Specjaliści zaoferują kompleksowa poradę, niezależnie od tego czy chcesz zakupić pierwsza nieruchomość pod wynajem czy posiadasz już portfolio nieruchomości i szukasz korzystniejszej oferty kredytowej.

Tak samo jak w przypadku rynku kredytów konwencjonalnych, na rynku kredytów na zakup nieruchomości pod wynajem istnieje wiele różnych ofert dostępnych dla kredytobiorców. Instytucje udzielające kredyty pod wynajem zwracają szczególną uwagę na wysokość czynszu, jaka właściciel jest w stanie osiągnąć wynajmując nieruchomość. Aby uzyskać taki kredyt miesięczny przychód z wynajmu musi znacząco przewyższać ratę kredytu. W obecnych warunkach rynkowych wartość depozytu przy kredycie na zakup pod wynajem jest stosunkowo wyższa niż przy kredycie konwencjonalnym, kredytobiorca musi posiadać 25%. Dodatkowo kredytodawcy wymagają żeby przychód z wynajmu wynosił, conajmniej 120% wartości raty kredytu. Kredyty te można wziąć na okres od 5-35 lat i gdzie wartość kredytu do wartości rynkowej nieruchomości wynosi 80%.

 


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »