Płatność online

Kliknięcie w przycisk ‘Zapłać teraz’ spowoduje przeniesienie na stronę transakcji płatniczych PayPal.com. Na stronie tej można dokonczyć transakcję wybierając opcję zapłaty z własnego konta PayPal lub decydując się na zapłatę kartą kredytową lub debetową. Zapraszamy do korzystania z tej dogodnej funkcji. System PayPal chroni dane finansowe swoich użytkowników przy użyciu najlepszych w branży zabezpieczeń i systemów zapobiegania nieuczciwym transakcjom. Kiedy korzystasz z systemu PayPal, dane Twojej karty debetowej/kredytowej NIE są nam udostępniane. Po zrealizowaniu płatności do użytkownika wysyłana jest wiadomość e-mail z potwierdzeniem transakcji. Przebieg transakcji zlecenia zapłaty jest szyfrowany.

Po kliknięciu ‘Zapłać teraz’ / ‘Pay Now’ wprowadź w następnym okienku opis transakcji ‘Description’, cenę usługi ‘Price per item’ i wybierz polecenie ‘Continue’. Jeżeli po aktualizacji transakcji okaże się, że została wpisana błędna cena, to wówczas możesz zamknąć okno i rozpocząć transakcję ponownie. Możesz także cofnąć się do poprzedniego ekranu. Wycofanie transakcji nie będzie możliwe dopiero po zaakceptowaniu płatności.

———————————Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »