Wiadomości

Słowo “Ramante” pochodzi z sanskrytu i oznacza: przyjemność, radość. Przez promowanie zdrowia psychicznego, fizycznego, włączając w to aspekty duchowe i społeczne terapeuci pomagają w poszukiwaniach równowagi między ciałem, umysłem i duszą. W terapiach Ramante narzędziem jest człowiek, celem terapii – relaksacja pacjenta, jego dobre samopoczucie, jego radość.

Na stronie internetowej ramante.pl znajdziesz informacje o Yumeiho Therapy, hipnozie, coaching’u i NLP.  Stosowane metody pomagają w rozwiązaniu wielu problemów życia i znalezieniu odpowiedzi na zadawane pytania. Wszystko to można osiągnąć dzięki profesjonalizmowi terapeutów oraz dostosowaniu zabiegów, treningów do potrzeb klienta.


RSS Bankier.pl – Wiadomości

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor Merlin Builders Ltd, Londyn. Branża budowlana.

    "Z Biurem Rachunkowym Toppoint24 Accounting Services współpracujemy od marca 2011. Nasza współpraca układa się wzorowo. Biorąc pod uwagę trudność naszych operacji gospodarczych w branży budowlanej oraz skomplikowane procedury prawne, księgowo – podatkowe zawsze fachowo podpowiedają nam rozwiązanie. Swoją pomoc udzielają praktycznie w każdej chwili, a nasze spotkania oraz odbiór dokumentów..."

  • Więcej »