Wiadomości

Słowo “Ramante” pochodzi z sanskrytu i oznacza: przyjemność, radość. Przez promowanie zdrowia psychicznego, fizycznego, włączając w to aspekty duchowe i społeczne terapeuci pomagają w poszukiwaniach równowagi między ciałem, umysłem i duszą. W terapiach Ramante narzędziem jest człowiek, celem terapii – relaksacja pacjenta, jego dobre samopoczucie, jego radość.

Na stronie internetowej ramante.pl znajdziesz informacje o Yumeiho Therapy, hipnozie, coaching’u i NLP.  Stosowane metody pomagają w rozwiązaniu wielu problemów życia i znalezieniu odpowiedzi na zadawane pytania. Wszystko to można osiągnąć dzięki profesjonalizmowi terapeutów oraz dostosowaniu zabiegów, treningów do potrzeb klienta.


RSS Bankier.pl – Wiadomości

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »