Ubezpieczenia

Na ratowanie zdrowia naszego ukochanego zwierzątka często nie żal nam żadnych pieniędzy. Oczywiście żadne pieniądze nie wynagrodzą nam też straty ukochanego psa, kota, czy chomika. Czasami jednak warto zabezpieczyć się na wypadek problemów z ich zdrowiem. Zwierzątko domowe, którym się opiekujemy, staje się dla nas bardzo często członkiem rodziny, a wiadomo, że każdemu członkowi rodziny chcemy zapewnić jak najlepsze warunki i pomoc w trudnych chwilach.

Dla odpowiedzialnego właściciela zwierzęcia domowego, odpowiednie ubezpieczenie powinno być jednym z wielu objawów troski o swojego pupila. Zwierzęta są tak samo podatne na wszelkiego rodzaju choroby i wypadki jak ich właściciele, a najnowsze badania wykazują, ze w UK 1 na 3 właścicieli zwierząt domowych zmuszony został do niespodziewanej wizyty u weterynarza.

Ubezpieczenie zwierząt domowych pokrywa koszty badań i zabiegów weterynaryjnych, kiedy zwierzę zachoruje lub ulegnie wypadkowi. Niektóre polisy obejmują również:

– odszkodowanie na wypadek śmierci zwierzęcia, utraty (zaginięcia) lub kradzieży,
– zabiegi w wybranych klinikach weterynaryjnych,
– koszty podroży do specjalistów weterynaryjnych,
– koszty opieki nad zwierzęciem, na wypadek pobytu właściciela w szpitalu.


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »