Ubezpieczenia

Ubezpieczenie wydatków (na rynku pod nazwa ASU lub MPPI) jest zabezpieczeniem Twoich miesięcznych wydatków. Jest to zabezpieczenie krótkoterminowe (do 2 lat) i jest połączone z posiadaniem kredytu hipotecznego lub innych pożyczek. Jak sama nazwa wskazuje, jeśli stajesz się niezdolny do pracy w wyniku choroby lub wypadku często nie zarabiasz, a przez to masz ograniczone środki na pokrycie Twoich comiesięcznych wydatków (takich jak kredyty i rachunki? Posiadając to ubezpieczenie nie musisz się martwic, kto zapłaci Twoje rachunki na wypadek choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Co więcej – ubezpieczenie również obejmuje sytuacje, kiedy ubezpieczony traci pracę.

Jest wiele różnych produktów dostępnych na rynku w UK, które posiadają różne opcje i warianty dla osób zatrudnionych i samozatrudnionych. Ważne jest również, ze objęty jesteś ochrona nie tylko w UK, ale także poza granicami UK. Suma, jaka możesz otrzymać miesięcznie waha się w przedziale od 40-60% Twojego miesięcznego wynagrodzenia brutto.


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor Merlin Builders Ltd, Londyn. Branża budowlana.

    "Z Biurem Rachunkowym Toppoint24 Accounting Services współpracujemy od marca 2011. Nasza współpraca układa się wzorowo. Biorąc pod uwagę trudność naszych operacji gospodarczych w branży budowlanej oraz skomplikowane procedury prawne, księgowo – podatkowe zawsze fachowo podpowiedają nam rozwiązanie. Swoją pomoc udzielają praktycznie w każdej chwili, a nasze spotkania oraz odbiór dokumentów..."

  • Więcej »