Ubezpieczenia

Ubezpieczenie wydatków (na rynku pod nazwa ASU lub MPPI) jest zabezpieczeniem Twoich miesięcznych wydatków. Jest to zabezpieczenie krótkoterminowe (do 2 lat) i jest połączone z posiadaniem kredytu hipotecznego lub innych pożyczek. Jak sama nazwa wskazuje, jeśli stajesz się niezdolny do pracy w wyniku choroby lub wypadku często nie zarabiasz, a przez to masz ograniczone środki na pokrycie Twoich comiesięcznych wydatków (takich jak kredyty i rachunki? Posiadając to ubezpieczenie nie musisz się martwic, kto zapłaci Twoje rachunki na wypadek choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Co więcej – ubezpieczenie również obejmuje sytuacje, kiedy ubezpieczony traci pracę.

Jest wiele różnych produktów dostępnych na rynku w UK, które posiadają różne opcje i warianty dla osób zatrudnionych i samozatrudnionych. Ważne jest również, ze objęty jesteś ochrona nie tylko w UK, ale także poza granicami UK. Suma, jaka możesz otrzymać miesięcznie waha się w przedziale od 40-60% Twojego miesięcznego wynagrodzenia brutto.


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »