Ubezpieczenia

Ubezpieczenie podroży zostało stworzone, aby pokryć koszty ewentualnych wydatków na leczenie w czasie pobytu za granica, a także innych nieprzewidywanych kosztów powstałych w czasie lub w wyniku podroży. Ubezpieczenie to można kupować na każda planowaną podróż lub na przykład na dany rok kalendarzowy. Typowa polisa tego typu wypłaca odszkodowanie z tytułu:

– anulowania podroży w wyniku choroby, wypadku ubezpieczonego lub członka rodziny,
– opóźnienia wylotu samolotu, odjazdu pociągu itd.
– kosztów poniesionych na leczenie za granica,
– wypadku w czasie podroży,
– zguby bagażu lub paszportu i innych dokumentów,
– przewozu zwłok do kraju i wydatków związanych,
– uszkodzenia wynajmowanego za granica samochodu,
– koszty prawne itd.

Ze względu na zwiększone ryzyko wypadku podczas wakacji zimowych (np. wyjazdów na narty) oraz wyjazdów organizowanych w celu nurkowania cześć produktów nie obejmuje tych opcji w wariancie podstawowym. Istnieje jednak możliwość dokupienia odpowiednich opcji. To samo dotyczy podroży do krajów podwyższonego ryzyka (np. gdzie toczy się wojna, dochodzi do ataków terrorystycznych lub zagrożonych katastrofa np. trzęsieniem ziemi, wybuchem wulkanu itp.) Często również (zależy od ubezpieczyciela) ochrona objęte są koszty związane z ciąża.

 


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »