Ubezpieczenia

Wyobraź sobie że, jutro dostajesz ataku serca. Pomyślałeś o tym na ile zmieniłby się standard życia Twojej rodziny? Kto zapłaci Twoje rachunki takiej sytuacji? Niestety nie możesz być pewien, że unikniesz choroby lub wypadku, możesz jednak zabezpieczyć się finansowo na tę ewentualność! Większość z nas nie myśli zbyt często o śmierci, bardziej realne wydają się inne niebezpieczeństwa, które mogą zburzyć spokój w rodzinie.

Czy wiesz, ze 1 na 4 osoby miedzy 30-60 rokiem życia dotyka choroba krytyczna lub stan krytyczny takie jak rak, wylew, zawał serca, choroba Alzheimera, poparzenia trzeciego stopnia, utrata wzroku lub słuchu, złamanie kręgosłupa? To tylko kilka chorób krytycznych, które mogą nas dotknąć, a lista ich jest długa – w zależności od ubezpieczyciela jest to 15-40 rodzajów stanów i chorób przewlekłych. Często taka choroba wiąże się z miesiącami spędzonymi w szpitalu, długotrwałym leczeniem, bólem i cierpieniem fizycznym oraz emocjonalnym. Ubezpieczenie to powinien posiadać każdy, kto posiada rodzinne lub spłaca kredyt hipoteczny.


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »