Ubezpieczenia

Wyobraź sobie że, jutro dostajesz ataku serca. Pomyślałeś o tym na ile zmieniłby się standard życia Twojej rodziny? Kto zapłaci Twoje rachunki takiej sytuacji? Niestety nie możesz być pewien, że unikniesz choroby lub wypadku, możesz jednak zabezpieczyć się finansowo na tę ewentualność! Większość z nas nie myśli zbyt często o śmierci, bardziej realne wydają się inne niebezpieczeństwa, które mogą zburzyć spokój w rodzinie.

Czy wiesz, ze 1 na 4 osoby miedzy 30-60 rokiem życia dotyka choroba krytyczna lub stan krytyczny takie jak rak, wylew, zawał serca, choroba Alzheimera, poparzenia trzeciego stopnia, utrata wzroku lub słuchu, złamanie kręgosłupa? To tylko kilka chorób krytycznych, które mogą nas dotknąć, a lista ich jest długa – w zależności od ubezpieczyciela jest to 15-40 rodzajów stanów i chorób przewlekłych. Często taka choroba wiąże się z miesiącami spędzonymi w szpitalu, długotrwałym leczeniem, bólem i cierpieniem fizycznym oraz emocjonalnym. Ubezpieczenie to powinien posiadać każdy, kto posiada rodzinne lub spłaca kredyt hipoteczny.


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor Merlin Builders Ltd, Londyn. Branża budowlana.

    "Z Biurem Rachunkowym Toppoint24 Accounting Services współpracujemy od marca 2011. Nasza współpraca układa się wzorowo. Biorąc pod uwagę trudność naszych operacji gospodarczych w branży budowlanej oraz skomplikowane procedury prawne, księgowo – podatkowe zawsze fachowo podpowiedają nam rozwiązanie. Swoją pomoc udzielają praktycznie w każdej chwili, a nasze spotkania oraz odbiór dokumentów..."

  • Więcej »