Usługi

Rejestracja spółki private limited company w rejestrze Companies House przeprowadzana jest przez nasze biuro elektronicznie. Informacje jakie potrzebne będą do skutecznej rejestracji to:

1) Poprawna nazwa spółki zakończona Ltd lub Limited,

2) Dane personalne urzędników spółki (dyrektorów, sekretarzy, udziałowców) w postaci adresów zamieszkania wg dokumentów, data i miejsce urodzenia, nazwiska panieńskiego matki,

3) Liczba i wartość udziałów (shares)
Kapitał można dopłacać w trakcie roku bez dodatkowych obciażeń/kosztów. Po roku od założenia spółki aktualizuje się wartość kapitału w Companies House (urzędzie rejestracyjnym) Dzieje się to podczas składania corocznej informacji statystycznej, tzw. Confirmation Statement. Dopiero złożenie rocznego Annual Return jest usługą płatną w Companies House.

Zakończona rejestracja spółki potwierdzana jest wystawieniem przez urząd Companies House certyfikatu inkorporacji. Certyfikat inkorporacji spółki jest dokumentem elektronicznym w formacie PDF. Można go także zamówić w postaci papierowej z podpisem urzędnika. Jednorazowy koszt uzyskania certyfikatu potwierdzonego przez urzędnika wynosi u nas 40 funtów.
Pobierz dokument zawierący zestawienie niezbędnych informacji do inkorporacji spółki

Dokument wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail office[at]toppoint24.com

Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami i przez nasze biuro założą firmę w UK otrzymują w formie elektroniczne dokumenty związane z inkorporacją spółki, takie jak:
1/ Certyfikat zalożenia spółki – Certificate of Incorporation;
2/ Akt założycielski – Memorandum & Articles;
3/ Certyfikat posiadania udziałów w spółce – Shares Certificate;
4/ Wyciąg ze strony Companies House – Company Details, znajdują się w nim adres spółki oraz terminy rozliczeń.


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »