Ubezpieczenia

Masz dosyć kolejek i oczekiwania na wizytę u lekarza? Chcesz się leczyć prywatnie w renomowanej klinice w UK? Nie oszczędzaj na zdrowiu i nie czekaj w kolejkach! Ten rodzaj ubezpieczenia zapewni bezpieczeństwo Tobie oraz najbliższej rodzinie. Klienci indywidualni decydują się na wybór prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych głównie z powodu trudności w korzystaniu z podstawowych usług, jakie zapewniać powinna publiczna służba zdrowia (NHS). Większość publicznych placówek ma znaczne trudności w obsługiwaniu wielu pacjentów, oczekiwanie na wizytę u specjalistów może trwać nawet do kilku miesięcy.

Ubezpieczenie to oferuje następujące korzyści: nie musisz czekać w kolejce na zabieg, operacje itp., Ty decydujesz, w jakim szpitalu czy placówce HNS chcesz być przyjęty, możesz wybrać dzień, godzinę oraz specjalistę medycznego. Klienci posiadający to ubezpieczenie korzystają również z innych luksusów (prywatne pokoje, dostęp to prywatnych pielęgniarek, prywatny ambulans, pokrycie kosztów leków oraz zabiegów i operacji itp.)

Zakres tego ubezpieczenia zależy od wybranej opcji i tego gdzie mieszkasz ( np. w Londynie koszty medyczne są stosunkowo wysokie w porównaniu z reszta kraju).


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »