Wiadomości

Dopłaty z ‘Self-employment Income Support Scheme’ trzeba traktować jako dochody podatkowe i zgłosić w kolejnym rozliczeniu podatkowym oraz do urzędu wypłacającego zasiłki takie jak tax credit, housing benefit, universal credit.

Sugerujemy abyście zaktualizowali swoje dane teleadresowe w HMRC. Zgłoście się do nas jeśli nie macie pewności jaki adres posiada w swoich rekordach urząd skarbowy.

Jeszcze jedna ważna informacja – uważajcie na oszustów podających się za HMRC lub inne instytucje udzielające wsparcia finansowego. Obecnie przestępcy na wielką skalę wykorzystują wszelkie możliwe drogi aby wyciągnąc wasze dane adresowe, osobowe, numery kont bankowych i kart bankowych. Zgłoście się do nas jeśli nie macie pewności co do otrzymanych komunikatów z HMRC.


RSS Bankier.pl – Wiadomości

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor zarządzający Monadia Ltd, transport drogowy

    "Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi biura księgowego Toppoint24. Dużą sympatią darzę pracowników obsługujących rozliczenia podatkowe przedsiębiorstwa, którym zarządzam. Uczucie to wynika z profesjonalnego podejścia jakie spotykamy w kontaktach. Dotyczą one niekiedy bardzo trudnych spraw związanych z transportem drogowym na terenie UK oraz Europy w odniesieniu do rozliczeń VAT oraz..."

  • Więcej »