Płatność online

Online payment to the business account at Barclays Bank

Skontaktujemy się z Tobą po weryfikacji zapłaty.

 

Przejdź do strony głównej 

Kliknięcie w przycisk ‘Zapłać teraz’ spowoduje przeniesienie na stronę transakcji płatniczych PayPal.com. Na stronie tej można dokonczyć transakcję wybierając opcję zapłaty z własnego konta PayPal lub decydując się na zapłatę kartą kredytową lub debetową. Zapraszamy do korzystania z tej dogodnej funkcji. System PayPal chroni dane finansowe swoich użytkowników przy użyciu najlepszych w branży zabezpieczeń i systemów zapobiegania nieuczciwym transakcjom. Kiedy korzystasz z systemu PayPal, dane Twojej karty debetowej/kredytowej NIE są nam udostępniane. Po zrealizowaniu płatności do użytkownika wysyłana jest wiadomość e-mail z potwierdzeniem transakcji. Przebieg transakcji zlecenia zapłaty jest szyfrowany.

Po kliknięciu ‘Zapłać teraz’ / ‘Pay Now’ wprowadź w następnym okienku opis transakcji ‘Description’, cenę usługi ‘Price per item’ i wybierz polecenie ‘Continue’. Jeżeli po aktualizacji transakcji okaże się, że została wpisana błędna cena, to wówczas możesz zamknąć okno i rozpocząć transakcję ponownie. Możesz także cofnąć się do poprzedniego ekranu. Wycofanie transakcji nie będzie możliwe dopiero po zaakceptowaniu płatności.

———————————


Translate this page

Nasze usługi

Nasze referencje

  • ~ Dyrektor APP Steel Corporation Ltd, Londyn. Handel hurtowy.

    "Mamy przyjemność współpracować z biurem księgowym Toppoint24 od początku naszej działalnści na rynku czyli od marca 2011. Biuro świadczy dla nas usługi celno-księgowe, rozliczenia płac, rozliczenia VAT. Naszym zdaniem usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Współpraca przebiega bardzo pozytywnie i jesteśmy z niej zadowoleni. Z prawdziwą przyjemnościa możemy polecić to..."

  • Więcej »